wtorek, 8 maja 2012

O czym będzie ten blog?

Na tym blogu, będę starał się na bieżąco pisać o moich zdobytych autografach. 

No to już wiecie, że zajmuję się zbieraniem autografów. Zbieram podpisy wszystkich znanych ludzi, piosenkarzy, aktorów, bokserów, czy nawet polityków, jednak najbardziej zależy mi na autografach piłkarskich i to one górują w mojej liście podpisów. Na razie nic nie będę zdradzał, na temat liczby moich autografów, ani najlepszych okazów. 

Będę starał się co kilka dni opisywać kilka z moich starszych autografów, oraz na bieżącą będę pisał jakie listy/paczki otrzymałem. Wtedy powstanie duży i dokładny spis.

Już dziś możecie liczyć na pierwszy wpis na moim blogu! Zdradzę tylko, że będzie on o moim nowym liście, otrzymanym dzisiaj!

Teraz trochę o mnie. Nazywam się Remigiusz, mieszkam w Wejherowie, na pomorzu. Kończę 3 gimnazjum. Zbieraniem zajmuję się od około grudnia 2011 roku, więc nie długo. Autografy zbieram osobiście, drogą listowną i e-mailowo. Oczywiście interesuję się sportem, głównie piłką nożną. Moimi ulubionymi klubami piłkarskimi są FC Barcelona, Arka Gdynia, oraz Borussia Dortmund. Oczywiście lubię więcej, jednak nie będę wypisywał każdego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz